Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,192.83
-5.15
ETH
$2,886.21
-6.88
LTC
$151.12
-6.8
DASH
$163.25
-9.64
XMR
$230.76
-5.69
NXT
$0.02
-2.44
ETC
$47.20
-6.62
DOGE
$0.21
-7.1
ZEC
$109.31
-9.71
BTS
$0.04
-8.46

Binance Güncellemesi; CZ Bunun son iki yıldaki en büyüğü olduğunu söylüyor

163

Binance; Hizmetlerini daha iyi hale getirmek için platformundaki faaliyetleri geçici olarak durdurduktan sonra yedekledi ve çalışır hale tekrar getirdi. Son iki yıldaki en büyük güncelleme olduğu iddia edilen Binance 2in bu güncellemesi, eşleşen motorunun tam bir revizyonuydu.

Bununla birlikte, kripto para borsası, daha önceki bir sürümde, ticaret platformunu 28 Haziran Pazar günü geliştireceğini söylemişti. Binance güncellemesi, açıklandığı gibi, iki saat sürecek ve mevduat, para çekme ve spot ticaret. Binance yükseltmesi devam ederken, yükseltme işlemi planlanandan daha uzun sürdüğü, ancak başarıyla tamamlandığı için işlem faaliyetleri askıya alındı.

Changpeng Zhao, Binance güncellemesinden çok söz ediyor
Bir tweetin’de Binance CEO’su Changpeng Zhao, son güncellemenin bugüne kadar ki en büyük yükseltme olduğunu söyledi. Kripto firması 2017’de piyasaya sürüldüğünden bu yana, bazıları basit güncellemesi ve daha belirgin değişiklikler olan bir dizi sistem yükseltmesi geçirmişti.

Geçen yıl Binance, gelecekteki ürünleri ve ana ticareti kullanıcılara ve ayrıca borç verme ürünlerini ve kripto para saklama özelliklerini doldurdu. Bu yılın başlarında, platform aynı zamanda vadeli işlem ticaret platformu başlattı.

Tüm bu güncellemelerin arasında Zhao, bugünkü güncellemenin henüz en büyük güncellem olduğunu söylüyor. En son yükseltme, iki yıl boyunca geliştirilen yeni bir programlama dilinde yazılmış tamamen yenilenmiş bir eşleştirme motoruna sahipti.

Ads

Bununla birlikte, Zhao’nun sadece güncellemenin yeni dalga için platformu hazırladığını söylediği için, yükseltmenin platformun geleceğini nasıl etkileyeceği ayrıntılandırmadı.

Binance

Binance, en büyük kripto para borsa platformu olmaya devam ediyor
Firma 2017 ‘de piyasaya sürüldüğünden beri, eşleşen motor tartışmalı olarak en iyisiydi ve bu da yaklaşık 1.4 milyon sipariş / saniye sürdürebilme kapasitesine sahipti. Aynı ışık altındaki firma, aktif kullanıcılarda ve son üç yılda piyasa sayısında artış yaşadı.

Ayrıca, son zamanlarda firma tarafından yüksek frekans ve algoritma ticaret stratejileri benimsenmişti. Bu strateji, ticaret hacmindeki büyük dalgalanmaların yanı sıra, kritik piyasa dönemlerinde kullanıcıları etkileyen firma için aşırı yük sorunlarına neden oldu.

Bununla birlikte, yeni yükseltmeyle, Zhao’ya göre muhtemelen eski eşleştirme motoruna göre 10 kat daha fazla performans artışı sunuyor.

Ayrıca Algorand Blockchain Hakkında Son Gelişmeler yazımızı okumak için tıklayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.