Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$55,180.97
-1.02
ETH
$3,327.96
+3.1
LTC
$332.32
+19.74
DASH
$399.26
+24.33
XMR
$403.03
+0.99
NXT
$0.07
-6.97
ETC
$75.36
+49.49
DOGE
$0.59
+40.68
ZEC
$261.34
+11.92
BTS
$0.13
+9.15

Bitcoin Aramaları Googleda (Google Trends) 2019’dan beri En Zayıf Nokta

157

Bitcoin e İlgi düşüyor mu?


Google Arama Trendleri ( Google Trends ) istatistiklerine göre, “bitcoin” teriminde geç dönemlerde arama sayılarında ciddi bir düşüş gözlenmektedir. Aslında, bu ve ilgili aramalar, geçen yılın Aralık ayından bu yana en düşük puanlarında bulunuyor.

Durum, insanlar eskiden olduğu gibi bitcoin i aramayabilir; veya bakmıyor olsa da, varlığı başka bir büyük boğa koşusuna hazırlayan şey olabilir. Para biriminin istatistikleri bu seviyede sonlandığında, bitcoin yaklaşık bir ay içinde beş rakamlı işaretin ötesine geçti. Ocak ayının başından itibaren – başlangıçta yaklaşık 6.900 $ ‘a işlem yaparken; varlığın yaklaşık 10.300 $’ a yükseldiği Şubat ayının ortalarına kadar – insanlar geçmişte olduğu gibi internette aramıyordu.

Bu, dünyanın en iyi kripto para birimini, iyileşmek ve kendini geri getirmek için ihtiyaç duyduğu zamana göre ayarlayabilirdi. Halkın gözünden biraz zaman geçirmek, kendini yenilemek isteyen herkes ya da herhangi bir şey için harikalar yaratabilir ve bitcoin ile olan tam olarak budur. Kimse birkaç hafta boyunca bunu merak etmiyor ya da düşünmüyorsa, varlık, 2020 yılı için temel konumu olarak kanıtlayacak gerekli fiyat artışını deneyimleyebildi.

Son zamanlarda, bitcoin sadece birkaç gün önce (9,100 $) kaldığı yerden ilerliyor, bu yüzden belki de desen zaten kendini tekrarlıyor. Mayıs ayının sonundan bu yana, bitcoin gerçekten fazla hareket etmedi ve çoğunlukla 9.000 doların üzerinde kalırken, dünyanın bir numaralı kripto para biriminin fiyat manevraları tartışmaya değecek bir şey olmadı.

Ads

Biraz Zaman Gerekebilir


Ancak, bitcoin, üçüncü yarıya meraklı olanlar arasında yaygın bir haber ve konuşma konusuydu. Buna ek olarak, varlık koronavirüs nedeniyle büyük bir düşüşe maruz kaldı; bu da muhtemelen yeni bir tanıtım duygusu yaşamaya neden oldu. Bitcoin etrafında yoğunlaşan ilgi ve tartışmalarla, para birimi şu anki durumuyla aynı değildi. Sürekli ilgi odağıydı ve her seferinde ileri veya geri en ufak bir adım attığında, insanlar her yerdeydi.

Şimdi bu biraz rahatlıyor, bitcoin zaten Şubat ayından beri geri kazanmaya çalıştığı şeyi geri kazanma ve yeniden kazanma yolunda görünüyor. Para birimi, son birkaç gün içinde daha fazla boğa bölgesine dolandı, birkaç gün içinde ilk kez 9.300 dolarlık markanın ötesine geçti; belki de şu anda bitcoin için yapabileceğimiz en iyi şey onu yalnız bırakmak.

Google Trends / Bitcoin / Kripto Paralar / Google / BTC / Coin Market Cap

Ayrıca Chainlink Uzun Vadeli Fiyat Analizi yazımızı okumak için tıklayınız.

2 Yorumlar
  1. […] Bitcoin Aramaları Googleda (Google Trends) 2019’Dan Beri En Zayıf Nokta yazımızı okumak için […]

  2. […] analistler ekibi Bitcoin Analizi (BTC) için şunları […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.