Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,192.83
-5.15
ETH
$2,886.21
-6.88
LTC
$151.12
-6.8
DASH
$163.25
-9.64
XMR
$230.76
-5.69
NXT
$0.02
-2.44
ETC
$47.20
-6.62
DOGE
$0.21
-7.1
ZEC
$109.31
-9.71
BTS
$0.04
-8.46

Cardano (ADA) Kurucu Üyesi Blockchain Çözümleri İçin İzleme İttifakına Katıldı

131

Cardano (ADA) kurucu üyesi ve küresel bir blockchain çözümleri sağlayıcısı olan EMURGO; Tedarik zinciri yönetimi (SCM) alanında dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) kullanmak için Trace Alliance‘a katıldı.

EMURGO İşletmeler için Özel DLT Çözümleri Geliştirecek


Singapur merkezli bir DLT çözüm sağlayıcısı ve Cardano protokolünün kurucu üyesi olan EMURGO; Teknoloji çözümü sağlayıcılarını, işletmelerini, girişimlerini ve akademisyenlerini blok zinciri çözümleri geliştirmelerine ve uygulamalarına yardımcı olmak için SCM uzmanlarıyla birleştirmeyi amaçlayan bir grup olan Trace Alliance ile güçlerini birleştirdi.

Özellikle, bu ortaklık EMURGO ‘nun güvenilir, güvenli ve düşük maliyetli ürün izlenebilirliği vaat eden; EMURGO İzlenebilirlik Çözümü adlı kurumsal odaklı DLT çözümünü piyasaya sürmesinden kısa bir süre sonra gelir.

EMURGO ile Trace Alliance’ı birbirine bağlayan işbirliği, aynı zamanda Cardano’nun araştırma odaklı blok zincirini daha geniş bir şekilde benimseme potansiyelini geliştirirken; aynı zamanda eski tedarik zinciri odaklı çözümler ve Trace Alliance üyeleri arasında yumuşak etkileşim kanalları oluşturmayı amaçlıyor.

Deneyimsiz kişiler için Trace Alliance, saygın büyük ve orta ölçekli işletmeler, hizmet sağlayıcılar ve araştırma kurumlarından oluşan Avrupa Birliği merkezli kar amacı gütmeyen bir dernektir. Trace Alliance’ın mevcut üyeleri arasında Deloitte, EVRYTHNG, TMA Solutions, Gijima ve 100’den fazla işletme ve hizmet sağlayıcı bulunmaktadır.

Ads

2019 yılında EY tarafından yürütülen 230 küresel şirket yöneticisine göre, katılımcıların% 75’i işletmelerinin ya DLT tabanlı çözümler uygulamayı planladıklarını ya da zaten yaptıklarını belirtti.

Veri Bütünlüğü için Blockchain


Son zamanlarda, artan sayıda iş juggernaut, DLT’yi müşterilere daha iyi hizmetler sunabilmek ve diğerleri arasında daha iyi veri koruması da dahil olmak üzere sayısız farklı fayda için benimsemişti.

EMURGO’nun Trace Alliance ile olan ortaklığı; SCM’deki mevcut darboğazlarla mücadele etmek için diğer ittifak üyelerine sağlam tedarik zinciri blockchain çözümleri sağlama yolunda atılmış bir adımdır.

Gelişme hakkında yorum yapan EMURGO CEO’su Ken Kodama:

“Geleneksel endüstriler gittikçe artan bir şekilde blockchain çözümlerini entegre etmeye doğru ilerledikçe, Trace Alliance’a katılmak hem EMURGO hem de Alliance üyeleri için blockchain benimsemesini ilerletme yollarında aktif olarak işbirliği yapmak için karşılıklı olarak faydalıdır. EMURGO, tedarik zincirleri için sürekli olarak blockchain teknolojisinin geliştirilmesini ve özel çözümlerimizle işletmelere değer katmayı dört gözle bekliyor. ”

Ayrıca Ünlü Yatırımcı MAX KEIZER ‘Den BSV Yorumu yazımızı okumak için tıklayınız

1 yorum
  1. […] bir altcoin olan Cardano ile ilgili haberimizede buradan göz […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.