Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$57,890.89
+2.19
ETH
$2,072.28
+3.58
LTC
$224.45
+1.81
DASH
$266.77
+4.07
XMR
$275.33
+4
NXT
$0.09
+40.27
ETC
$19.18
+5.46
DOGE
$0.06
+2.34
ZEC
$191.90
+10.2
BTS
$0.13
+8.19

CEO Brad Garlinghouse’a Göre Ripple, XRP’yi Alternatifle Değiştirebilir

8

CEO Brad Garlinghouse’a göre Ripple, davayı kaybederse XRP olmadan ilerleyebilir.

Julia Chatterley ile bir CNN röportajı sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP’yi terk etmenin ve onu bir alternatifle değiştirmenin Amerika Birleşik Devletleri’nde “acil durum planları” sorulduğunda “kesinlikle” çözümün bir parçası olabileceğini söyledi:  

Bu kesinlikle çözümün bir parçası olabilir. Bence XRP’nin burada bir tür kazanan seçtiği konusunda kesin bir gariplik var: Bitcoin’in bir menkul kıymet olmadığını söyledi, Ether’in bir menkul kıymet olmadığını söyledi, ama bence diğer her şey biraz risk altında. Özellikle Ripple’a karşı açılan davada yaptıkları göz önüne alındığında. Ama biliyorsun, bunu yapabiliriz.

Şeffaflık standardı

Blockchain şirketi Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen, kayıtsız XRP satışları nedeniyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava ediliyor.  

Garlinghouse, XRP satışlarından 150 milyon doları netleştirmesiyle ilgili bazı lanet olası iddiaları kamuoyuna açıklamayı reddetti:   

Ads

Mahkeme davasında ortaya çıkan gerçekleri gerçekten dört gözle bekliyorum. Biliyorsunuz, bu halka açık olarak yorum yapmadığım bir şey çünkü adaletin çarkları yavaş hareket ediyor. Gerçekleri ortaya çıkarmamız önemlidir. SEC’den hikayenin bir tarafını dinledik.

Milyarder, Ripple ve kendisinin kripto para endüstrisinde “herkesten” daha şeffaf olduğu konusunda ısrar ediyor ve diğer piyasa katılımcılarını böylesine yüksek bir standarda ulaşmaya teşvik ediyor.

Ripple, DeFi tarafından tehdit edilmiyor

Yönetici, sınır ötesi bir ödeme sorununu çözdüğü için Ripple’ın stabilcoinler ve DeFi tarafından tehdit edildiğini düşünmüyor.

Garlinghouse, Bitcoin’in gitmeyeceğine de inanıyor ve bu, daha geniş kripto endüstrisi için de geçerli. Bununla birlikte, amiral gemisi kripto para biriminin aşırı enerji tüketimi konusundaki endişelerini yineledi ve XRP’nin işlem başına 100.000 kat daha verimli olduğunu ekledi.

Karbon ayak izinin gerçek bir sorun olduğunu kabul etmemek, teknolojinin başarısını engelleyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.