Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,633.46
-3.78
ETH
$2,919.18
-5.13
LTC
$154.28
-4.41
DASH
$166.48
-7.65
XMR
$237.36
-3.87
NXT
$0.01
-3.78
ETC
$48.31
-3.79
DOGE
$0.21
-5.17
ZEC
$111.53
-7.3
BTS
$0.04
-6

Chainlink Dünya Ekonomik Forumu Tarafından Tanınıyor

162

Dünya Ekonomik Forumu (WEF), Chainlink’i 2020 Teknoloji Öncülerinden Biri Olarak Tanıyor.

Chainlink Akıllı sözleşmelerin daha önce hiç görülmediği bir özerklik unsuru getirerek, devrimci olduğu kanıtlandı. Bununla birlikte, büyük bir çoğunluk sadece bir blok zincirinde çalışabilir. Akıllı sözleşme işlevlerini geliştirmek ve genişletmek için Chainlink devrede. Dünya Ekonomik Forumu (WEF); teknolojinin entegrasyonu için projeyi teknoloji öncüsü ve 2020 için ilk 100 şirketten biri olarak seçti, 16 Haziran 2020’de Yapay Avukat .

WEF’e göre Chainlink Sistem Değiştiricisi Olma Potansiyeline Sahip


Chainlink, merkezi olmayan finans (DeFi) dApp’leri için güvenli, güvenilir ve şeffaf fiyat beslemelerine güç veren merkezi olmayan blockchain agnostik kehanet sistemlerinden oluşan bir ağdır.

Saldırı yüzeylerini neredeyse ortadan kaldırarak Chainlink, DeFi’nin dikkat çekici büyümesini teşvik eden kurcalamaya dayanıklı bir sistem haline geldi.

Bu, projeyi muhtemelen ilgi odağı haline getirecek ve daha fazla yatırımcı çekecek prestijli bir tanınmadır. WEF’in önümüzdeki birkaç yıl içinde Chainlink’in yatırımcıların gözünde iyi görünmesini ve kurumsal CV’sini artırmasını sağlayacak büyük bir etki yaratacağına inanmak için güçlü nedenleri var.

Sadece bu, blockchain projesi ve dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) için, büyümenin ilk aşamalarında olan ancak oyun değiştirici olarak işaretlenen bir alt sektör olarak büyüktür.

Ads

Google, Airbnb, Twitter Önceki Seçimlerdi
Önceki seçimler Google, Twitter ve Airbnb gibi devlerdi.

İkincisi, dünyanın dört bir yanındaki hükümetler virüsün etkin noktası olarak algılanan bölgeleri kilitledikçe turizmi çökerten koronavirüsün etkilerinden kaynaklansa da, teknolojinin konuşlandırılması iş ve toplumu önemli ölçüde etkilediği anlamına geliyordu.

Google, Chainlink ile işbirliği yaparak bile bir iz bırakmaya devam ediyor.


Bu yıl boyunca, Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov, WEF’in etkinliklerine, etkinliklerine ve tartışmalarına katılmaya davet edilecek.

Yorum yapan Nazarov, çözümlerinin ekonomiler için otomasyon ve hesap verebilirlik sağlamada yardımcı olduğunu söyledi.

“Dünya Ekonomik Forumu tarafından Teknoloji Öncüsü olarak tanındığımız için çok mutluyuz. Sözleşme yükümlülüklerine uygulanabilir garantiler getirmek için blok zincirinde akıllı sözleşmelerin kullanılması, yaygın sosyal ve ekonomik faydalara sahiptir. Küresel ve yerel ekonomilere hesap verebilirlik ve otomasyon getirmede rol oynamaktan gurur duyuyoruz ve bu zorlukta Forum diyaloglarına katkıda bulunmayı dört gözle bekliyoruz. ”

Ayrıca Kyber Network Chainlink Fiyat Oracles’ı Kabul Etti yazımızı okumak için tıklayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.