Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,633.46
-3.78
ETH
$2,919.18
-5.13
LTC
$154.28
-4.41
DASH
$166.48
-7.65
XMR
$237.36
-3.87
NXT
$0.01
-3.78
ETC
$48.31
-3.79
DOGE
$0.21
-5.17
ZEC
$111.53
-7.3
BTS
$0.04
-6

Çin Chainlink ’i (LINK) Entegre Ediyor

192

23 Haziran 2020’de yayınlanan bir basın açıklamasına göre; Çin’in Blockchain Hizmet Ağı (BSN), Chainlink (LINK) ile ikincisinin ekosistemini ekosistemine bağlamak için güçlerini birleştirdi.

Çin’in BSN Zinciri Bağlantısını Kucaklıyor


Çin’in BSN olarak adlandırılan yeni başlatılan dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) girişimi, Chainlink’in oracle işlevselliğini ağına entegre etti. Konuya yakın kaynaklar başına ortaklık; hem devlet kurumlarının hem de özel kuruluşların; Chainlink oracles’ın IRITA zincirleme hizmet merkezi aracılığıyla doğrulanmış gerçek dünya verilerini BSN tabanlı uygulamalarına dahil etmelerini sağlayacak.

Özellikle, operasyonu destekleyen ağ düğümleri profesyonel bir kanıtı (PoS) operatörü olan SNZ Pool tarafından çalıştırılacaktır.

Chainlink Oracle’ın altyapısına entegrasyonu, BSN’ye Çinlilerin ve daha sonra küresel blockchain ekosisteminin büyümesini ve gelişmesini sağlayacak ek bir güvenlik, güvenilirlik ve ara bağlantı katmanı sağlayacaktır.

BSN; firmaların uygun fiyatlı DLT tabanlı bulut bilişim çözümlerinin avantajlarından faydalanması için Çin’in tek adresli mağazası olarak lanse edilen bir blockchain altyapı hizmet katmanıdır. Devlet destekli ağ, blockchain alanındaki büyük oyuncularla birkaç ortaklık imzaladı.

Özellikle, BSN’nin kurucu konsorsiyum ortakları arasında Çin’in Eyalet Bilgi Merkezi, China Mobile, China Unionpay ve Red Data Technologies yer alıyor.

Ads

Ortaklık


Chainlink, IRITA ve SNZ Pool, BSN’nin temel gelişim büyümesine katkıda bulunacak. IRITA’nın zincirler arası servis merkezi Chainlink’i BSN’ye entegre edecek. Aynı şekilde, profesyonel düğüm operatörü SNZ Pool, ağı çalıştırmak için sağlam düğüm hizmetleri sağlayacaktır.

ITIRA zincirleme servis merkezi aracılığıyla BSN uygulamalarına Chainlink kehanetlerinin değerini göstermek için çalışan bir prototipin halihazırda sürmekte olduğunu belirtmek gerekir.

Gelişimi yorumlayan BSN Kurucu Ortağı Yifan He şunları kaydetti:

“BSN’nin temel amaçlarından biri, izin verilen zincirler veya halka açık zincirler için olsun ya da olmasın, tüm DApp’lere birlikte çalışabilirlik sağlamaktır. BSN’de her bir Dapp, diğer Dapps’leri çok uygun ve düşük maliyetli bir şekilde çağırabilmelidir. Chainlink, IRITA ve SNZ Pool ile bu işbirliği, bu hedefe ulaşmamıza yardımcı olacak ve BSN kullanıcılarının yeni güvenlik, güvenilirlik ve ara bağlantı düzeylerine ulaşmalarını sağlayacaktır. ”

Benzer şekilde, Chainlink kurucu ortağı Sergey Nazarov; Chainlink ile ortaklığın BSN uygulamalarının gerçek dünya verilerine sorunsuz bir şekilde erişmesini ve “yeni anlaşmaların otomasyon ve küresel anlaşmalara güven duyulması” için akıllı sözleşmelerin faydalarından yararlanmasına yardımcı olacağını belirtti.

İlgili bir haberde, BTCManager 19 Mayıs’ta Chainlink’in, Güney Kore İnternet devi Kakao’nun genel blockchain ağı olan Klaytn ile ağın Chainlink’in veri hatlarına kolay erişim sağlamasını sağlamak için bir anlaşma imzaladığını bildirdi.

Ayrıca Compound (COMP) ile ilgili yazımızı okumak için tıklamanız yeterlidir.

7 Yorumlar
 1. […] Çin Chainlink ’I (LINK) Entegre Ediyor yazımızı okumak için […]

 2. […] Çin Chainlink ’I (LINK) Entegre Ediyor yazımızı okumak için […]

 3. […] Teminatlı Borç Pozisyonları (CDP) üzerinde teminat kontrolü için temel olarak Chainlink’in Fiyat Referans Verileri çerçevesini kullanarak bir ELA / USD ademi merkeziyetçi fiyat […]

 4. modafinilwithdrawal diyor

  modafinil dosage modafinil and alcohol

 5. buyprednisone diyor

  steroid prednisone effects of long term prednisone use

 6. buymodalertonline diyor

  what is provigil provigil cost

 7. bactrim dosage diyor

  sulfamethoxazole and alcohol https://bactrimsulfamethoxazole.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.