Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$17,132.97
+4.24
ETH
$1,295.82
+6.57
LTC
$78.68
+3.85
DASH
$43.13
-0
XMR
$141.66
+3.36
NXT
$0.00
-6.73
ETC
$20.25
+3.9
DOGE
$0.11
+6.31
ZEC
$43.59
+9.08
BTS
$0.01
+2.35

CoinEx, XRP (Ripple) sahipleri için Spark (SPARK) Airdrop Programını Destekleyeceğini Duyurdu

516

XRP’nin bir blockchain şirketi olan ortağı Flare Networks, Aralık ayında Spark adlı XRP Ledger tabanlı bir token başlatmayı planladığını söyledi. XRP yatırımcıları, 12 Aralık’ta sahip oldukları her XRP için ücretsiz bir Kıvılcım talep edebilir. Spark ile kullanıcılar FXRP (FXRP, Flare üzerinde akıllı sözleşme çalıştıran gazdır) yayınlayabilir ve dönüştürebilir, böylece getiri elde edebilir.

SPARK’ın XRP sahiplerine nasıl dağıtılacağı hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adrese bakın: 
Claiming Spark SSS ,  Spark Token Dağıtımı Hakkında Daha Fazla Bilgi .

CoinEx , XRP (XRP) sahipleri için Spark (SPARK) Airdrop Programını destekleyecek. Ve detaylı planlar aşağıdaki gibidir:


1. XRP para yatırma ve çekme işlemleri 2020/12/11 22:00 (UTC) itibarıyla askıya alınacaktır. Anlık görüntü tamamlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacak ve XRP ticareti airdrop sırasında etkilenmeyecektir.

2. Ardından 2020/12/11 24:00 (UTC) itibarıyla CoinEx kullanıcıları tarafından tutulan tüm XRP tokenlerinin anlık görüntüsünü alacağız.XRP’ye sahip her kullanıcı için airdrop edilen SPARK miktarı aşağıdaki formüle göre hesaplanacaktır:Kullanıcı A = Anlık görüntü sırasında Kullanıcı A tarafından tutulan XRP miktarı / Anlık görüntü anında CoinEx tarafından tutulan Toplam XRP * Airdrop için CoinEx tarafından alınan toplam SPARK

Ads


Not:


1. Anlık görüntü anında para yatırma veya çekme bekleyen XRP tokenleri, XRP bakiyenize dahil edilmeyecektir. Lütfen anlık görüntüden önce para yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.


2. Anlık görüntü, spot cüzdanlardaki ve sözleşme hesaplarındaki XRP bakiyelerini içerecek ancak marj hesaplarını hariç tutacaktır.


3. SPARK tokenları spot hesaplara dağıtılacak ve para yatırma ve çekme hizmetlerinin açılış saatleri ayrı olarak bildirilecektir;


4. SPARK’ın CoinEx’te ticareti ve listelenmesi için SPARK, CoinEx’in diğer herhangi bir jeton / jeton için yaptığı gibi aynı katı listeleme inceleme sürecinden geçecektir . Bu airdropu desteklemek, SPARK’ın listelenmesini garanti etmez. Sahip olduğumuz varsayılan konum, listeleme olmamasıdır.


5. Anlık görüntü tamamlandıktan sonra, XRP para yatırma ve çekme hizmetleri desteklenecek ve başka bir duyuru yapılmayacaktır.Desteğin için teşekkürler!

5 Yorumlar
 1. Foppytork diyor

  https://buylasixshop.com/ – lasix pills

 2. itatlySot diyor
 3. bleathe diyor

  https://buyneurontine.com/ – gabapentin for dogs

 4. Prednisone diyor

  Viagra Ricetta Forum

 5. Authelm diyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.