Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,192.83
-5.15
ETH
$2,886.21
-6.88
LTC
$151.12
-6.8
DASH
$163.25
-9.64
XMR
$230.76
-5.69
NXT
$0.02
-2.44
ETC
$47.20
-6.62
DOGE
$0.21
-7.1
ZEC
$109.31
-9.71
BTS
$0.04
-8.46

Compound (COMP)

202

Popüler DeFi-projeleri toplayıcısı Defipulse‘a göre, DeFi pazarında bir geçiş var ve merkezi olmayan finans sektöründe yeni bir lider ortaya çıktı.

Kripto para kredisi hizmetleri sunan bileşik proje, kilitli toplam değer açısından DeFi girişimleri arasında ilk sırada yer aldı. Önceki lider, MakerDAO blockchain platformu, Bileşik daha iyi performans gösterdikten sonra ikinci sıraya indi.

Basın zamanında, 600 milyon $ ‘ın üzerinde Bileşik projesi ve 453 milyon $’ ı MakerDAO için ayrıldı.

Değişikliklerin Bileşik Compound (COMP) belirteçlerinin kullanıcılar arasında dağıtılmasının başlamasından birkaç gün sonra gerçekleştiğini unutmayın.

Ayrıca, başarı Coinbase’den bir listeleme duyurusunun topuklarında geldi.

COMP kodu altındaki jetonlar zaten merkezi olmayan Uniswap kripto borsasında işlem görüyor.

Coinbase, Bileşik kripto para birimi için büyük bir açıklama yaparak, COMP tokeninin fiyatında artışa neden oldu. Kripto para biriminin değeri sadece 7 günde% 183’ün üzerinde arttı.

Bugün 22 Haziran, Coinbase Pro Compound (COMP) tokeninin ticaretine hazırlık için mevduat açıyor. Ticaret, yeterli likidite oluşmasına bağlı olarak yarın başlayacaktır.

Coinbase, Bileşik yatırımcılar arasındadır. Daha önce, Brian Armstrong’un şirketi dijital cüzdanını popüler kripto para ödünç verme protokolleriyle entegre etti.

Ads

Compound Bileşik Hakkında


COMP belirteci, Bileşik merkezi olmayan protokolü yönetmek için kullanılan bir ERC-20 biçim belirtecidir. Bileşik kripto para biriminin sahiplerine bazı ayrıcalıklar verilmektedir. Örneğin, protokolde yapılan değişikliklere oy verebilirler.

COMP jetonları ve delegeleri protokolde yapılan çeşitli değişiklikleri tartışabilir, önerebilir ve oy kullanabilir.
Bileşik başlangıçta şirketin Reservoir adını verdiği özel olarak oluşturulmuş bir hesaba 4,229,949 COMP jetonu yerleştirdi. Bileşik ağda üretilen her Ethereum bloğu için 0.5 COMP, Rezervuar hesabından protokole aktarılır – günde yaklaşık 2.880 jeton.

Bu jetonlar Bileşik piyasalar (ETH, USDC, DAI vb.) Arasında tahakkuk eden faizle orantılı olarak dağıtılır. Her pazarda, COMP tokenlerinin% 50’si kredi verenler tarafından ve% 50’si borçlular tarafından alınır.

Bileşik proje ilk olarak 2020 Şubat’ında tokenini tanıttı. Duyuru, projenin protokolünün kontrolünü kripto topluluğuna koyma planının bir parçasıydı. İlk dağıtım döneminde, şirket çalışanları ve yatırımcıları arasında COMP jetonları dağıtıldı.

Compound (COMP) jetonlarına ilgi, Bileşik’in MakerDAO’nun piyasa değeri metriklerini aşmasını sağlamıştır.

CoinGecko analitik servis verilerine göre, basın zamanında COMP’un piyasa değeri 746 713 110 $ ‘dır. 7 gün boyunca kripto para biriminin minimum ve maksimum oranları sırasıyla 67.31 $ ve 336.22 $ idi.

Son zamanlarda, kripto endüstrisinin temsilcileri merkezi olmayan finans piyasasına çok dikkat ediyorlar. Örneğin, Bitcoin öncüsü Erik Voorhees, DeFi kripto para birimlerini tercih ettiği hakkında konuştu.

Buna paralel olarak, bu alandaki girişimler büyük yatırımlar çekmeye devam ediyor ve popüler şirketler gelişmelerini merkezi olmayan finans piyasasına getirmeye çalışıyor.

Ayrıca Binance ‘A Eklendi %22 Artış Gösterdi yazımı okumak için tıklayınız.

4 Yorumlar
  1. […] Compound (COMP) ile ilgili yazımızı okumak için tıklamanız […]

  2. […] Compound (COMP) yazımızı okumak için […]

  3. Foppytork diyor
  4. Fradiva diyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.