Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,192.83
-5.15
ETH
$2,886.21
-6.88
LTC
$151.12
-6.8
DASH
$163.25
-9.64
XMR
$230.76
-5.69
NXT
$0.02
-2.44
ETC
$47.20
-6.62
DOGE
$0.21
-7.1
ZEC
$109.31
-9.71
BTS
$0.04
-8.46

John McAfee Telegramla Entegre Blockchain Tabanlı Sohbet Uygulamasını Duyurdu

130

Dünyanın ilk antivirüs yazılımının yaratıcısı John McAfee; Olağandışı yaşam tarzı ve siber güvenlik tutkusuyla tanınan bir adam olarak pek çok kez gündeme gelmişti. McAfee ayrıca çok tartışmalı da olsa, tanınmış bir kripto para savunucusu olduğu da bilinmektedir.

Son zamanlardaki kripto projelerinden biri, GHOST blok zincirine dayanan ve Telegram ile entegre olan şifreli bir mobil sohbet uygulaması olan TeleGHOST.

McAfee, Telegram ile Entegre Olan Şifreli Sohbet Uygulamasını Başlatıyor


McAfee, kripto alanında bir seminal figürdür. Bazıları bazen şüpheli projeleri gizlemek ve kendi fiyat tahmini bahsinden geri çekilmek için para kabul etmek için tuhaf olduğunu söylese de, kripto paraya bazı katkılarda bulunmuştu.

Özellikle, teknoloji gurusu internet gizliliğinin büyük bir hayranı ve işlemleri izleyememe. Bu nedenle, yakın zamanda GHOST olarak bilinen gizlilik merkezli parasını tanıttı. Bu kripto, proof of stake algoritması kullanacak ve merkezi olmayan borsa McAfee DEX’teki atomik takaslarla en iyi kripto para birimlerine karşı işlem görecek.

Teknoloji güvenliğinin zirvedeki ismi şimdi TeleGHOST olarak bilinen şifreli bir sohbet uygulaması üzerinde çalıştığını duyurdu. 12 Haziran’da McAfee, TeleGHOST’un GHOST blok zincirinin üzerine inşa edileceğini ve popüler mesajlaşma platformu Telegram ile tamamen entegre olacağını tweetledi.

Ads

Bir Medium yazısında; Telegram ile entegre olmanın nedeninin, kullanıcıların yeni bir uygulamaya başlamak zorunda kalmadan yeni uygulamaya geçişini kolaylaştırmak olduğunu açıkladı. Bu güçlük, göre, benimsemeyi engeller.

“Amaç, sadece yeni bir sohbet uygulaması oluşturmak ve kullanıcıları başka bir platforma geçmeye, tüm mesajlarını kaybetmeye ve tüm kişilerini kaybetmeye zorlamak değil. Bu pratik değildir ve evlat edinmenin üstesinden gelmek için büyük bir engel olacaktır. Bu nedenle, hibrit bir çözüm olarak Telegram ağı ile tam entegrasyon sağlamayı planlıyoruz. ”

Bu nedenle, kullanıcılar mevcut Telegram hesaplarını kullanarak giriş yapabilir ve kişi listelerine, gruplarına ve tercih edilen ayarlarına erişebilirler. Ayrıca, GHOST ağı, yeni uygulama kullanıcılarının GHOST jetonları göndermesine / almasına, özel sohbetlere erişmesine ve ayrıca özel gruplara başlamasına izin verecektir.

Sayısız McAfee ’nin Kripto Projesi


McAfee geçmişte bitcoin düşmüş olmasına rağmen, kendi kripto projelerine odaklanmış durumda. Kısa süre önce “Epstein Kendini Öldürmedi” olarak bilinen bir ERC-20 (Ethereum tabanlı) jetonu yarattı. WHACKD senedi ile para, geçen yılın Ağustos ayında belirgin bir intihardan ölen süper zengin finansçı ve hükümlü seks suçlusu Jeffrey Epstein etrafında toplanıyor.

Sadece 11 Haziranda, cep telefonlarını takip edilemez hale getirirken kullanıcıları anonim tutan GHOST cep telefonu veri hizmetini duyurdu. Hizmet şu anda beta sürümünde ve Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sohbet uygulaması gibi bu hizmet de GHOST jetonu ile tamamen entegre olacak hale gelmesi planlamaktadır.

Ayrıca Kripto Yatırımcıları İşlem Hacmi’nin Azlığından Korkuyor yazımızı okumak için tıklayınız.

1 yorum
  1. […] John McAfee Telegramla Entegre Blockchain Tabanlı Sohbet Uygulamasını Duyurdu yazımızı okumak için […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.