Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,192.83
-5.15
ETH
$2,886.21
-6.88
LTC
$151.12
-6.8
DASH
$163.25
-9.64
XMR
$230.76
-5.69
NXT
$0.02
-2.44
ETC
$47.20
-6.62
DOGE
$0.21
-7.1
ZEC
$109.31
-9.71
BTS
$0.04
-8.46

Kraken CEO’su Bitcoin ‘in 1 Trilyon Dolar Olabileceğini Söyledi

148

Son zamanlarda, kripto odaklı yatırım şirketi Pantera Capital, kripto borsası Kraken ‘in Kurucu Ortağı ve CEO’su Jesse Powell’ın Bitcoin hakkında konuştuğu bir konferans görüşmesi yaptı.

Kraken CEO’su Jesse Powell

Bitcoin fiyatı için uzun vadeli olarak, Kraken CEO’su Powell şunları belirtti

“Çoğu insan Bitcoin’i kulaktan dolma bilgiler ile duydu, ancak Bitcoin sahibi olmak hala çoğu insan için şüphe ile yaklaşılan güvensiz bir durum olarak nitelendiriliyor. Bitcoin’in geleceğinin ne olduğunu bilmiyorlar. Bence herkes Bitcoin ve Bitcoin’in potansiyelini ve ne kadar harika olduğunu bilseydi, fiyat bir Bitcoin için trilyon dolarlar gibi fiyat olurdu” dedi.

“On yıl sonra, ABD doları deli gibi basılmaya devam edecek. Tamamen değersiz olacak. Kimse istemeyecek. Bireyler Bitcoin’ i istemeye başlayacak. Ama bu algı nedeniyle fiyatlanmada da çok büyük artış gözemlenecek, yönetmelik, hükümetin Bitcoin gelişmeye devam ettikçe farklı durumlarda nasıl tepki vereceği veya gerçekte ne kadar yararlı hale geldiği hakkında riskler veya algılanan belirsizlik mevcuttur. ”

Ads

Orta vadeli olarak, Powell, Bitcoin fiyatının önümüzdeki iki yıl içinde 100.000 dolara ulaşmasını bekliyor:

“Küresel siyasi ve ekonomik sistemler açısından tamamen benzeri görülmemiş bir zamanda olduğumuza inanıyorum. Bunun dijital para birimine oldukça büyük bir geçiş yapmaya devam edeceğine inanıyorum. Önümüzdeki birkaç yıl içinde muhtemelen 1 BTC’nin 100.000 doları aştığını göreceğiz. Sadece son iki ayda, yeni hesaplarda büyük bir artış görüldü. Sanırım, daha önce de bahsetmiştim, daha fazla kurumun girmesini engelleyen bir şey, sadece düzenleyici durumun belirsizliğidir. .

Birçok insan bekle ve gör modunda, birçoğu bu varlık sınıflarına yatırım yapmalarına izin vermek için yetkilerini değiştirmeye çalışıyor. Bence aşağıdan yukarıya gelecek. Getirileri görmezden gelmek çok zor. Kripto portföyünüzün bir parçası olmamak sorumsuz görünüyor. ”

Powell, Bitcoin’i kısa vadede geri tutan tek şeyin, dünyadaki belirsizliğin şu andaki yüksek seviyesinin, birçok insanı en iyi bildikleri şeye doğru çektiğine inanıyor:

“Böyle bir zamanda, çok fazla belirsizlikle, bence insanlar bildiklerine bakıyorlar, ki bu nakit. Kiramı nakit olarak ödemeliyim. Yemeğimi ve tuvalet kağıdımı nakit olarak almalıyım. düşüncesine olduğu için hala güven tam olarak gelişmiş durumda değil. İnsanlar uçucu bir varlık tutmak istemiyorlar, ancak uzun vadede iyi bir yatırım olabilir. İnsanlar şu anda çok kısa vadeli düşünüyorlar.”

VeChain (VET) ile ilgili olan yeni haberimize de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.