Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
ETH
LTC
DASH
XMR
NXT
ETC
DOGE
ZEC
BTS

Ripple (XRP) Kısa Vadeli Fiyat Analizi: 31 Ekim

116

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, XRP kısa vadeli pazarında ortaya çıkan modelleri ve bunun fiyat üzerindeki etkisini analiz etmeye çalışıyor.

Bitcoin pazar altcoins güçlü bir korelasyon son birkaç gündür bazı zor direniş ve destek arasında taşındı ve verilen üzere, XRP , üçüncü büyük kripto varlığın değerine sahip bir çekme bir römorkör belirterek edilmiştir.

Basın zamanında XRP, şu anki değeri 0.2387 $ olan fiyat ölçeğinde yükseliyordu. Bununla birlikte, madeni para daha yüksek hedefledikçe, piyasa bir sonraki hamlesi konusunda kararsız görünüyordu.

XRP 1 saatlik grafik

Yukarıdaki grafik, yükselen bir kanal boyunca hareket eden XRP’nin değerine dikkat çekti. Trend, mevcut değerden daha yüksek bir kırılma gerektirse de, geri kalan göstergeler piyasa yapıcılar arasındaki bölünmüş ilgiye işaret ediyordu.

Ads

XRP’nin 0,2405 $ ‘lık ani direnci, yakın zamanda bu direnci test edip düştüğü için değerini daha düşük tutuyor. Dijital varlık, bu direnci test etmek için bir kez daha hareket ediyordu, ancak değeri bu seviyeyi geçmeye yetecek kadar hacme sahip değil.

Peki?

Göreceli Güç Endeksi, XRP’nin şu anda bir denge aşamasında olduğunu gösterdi. Bu, satın alma ve satış baskısının düzeldiği ve pekiştiği anlamına geliyordu.

Benzer şekilde, Bollinger bantları birleşti, bu da piyasadaki oynaklığın düşük olduğu anlamına geliyordu. Müthiş Osilatör tarafından vurgulanan düşük momentumla birlikte düşük volatilite, XRP’nin bir sonraki hareketini tahmin etmenin zor olduğunu ima etti.

50 hareketli ortalama, mum çubuklarının üzerindeydi, ancak azalan boşluk bir trendin tersine döndüğüne işaret edebilir. XRP, 0,2405 dolar seviyesini geçmeyi başarırsa, geçici bir yükselişe tanık olabiliriz. Ancak kısa vadede eğilimleri daha net hale getirmek daha doğru olabilir.

Sonuç

Düşük volatilite ve momentum kaybı göz önüne alındığında genel eğilim düşüş eğilimi gösterdi. Yatırımcılar, uzun veya kısa pozisyonlar üstlenmeden önce net bir trend değişikliği sinyali aramak isteyebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.