Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,633.46
-3.78
ETH
$2,919.18
-5.13
LTC
$154.28
-4.41
DASH
$166.48
-7.65
XMR
$237.36
-3.87
NXT
$0.01
-3.78
ETC
$48.31
-3.79
DOGE
$0.21
-5.17
ZEC
$111.53
-7.3
BTS
$0.04
-6

Tezos Cüzdanı Artık Email ile XTZ Aktarımına olanak sağlıyor

156

Tezos meraklılarından oluşan bir ekip; Tezos blok zincir projesinin yanı sıra kripto para biriminin benimsenmesini artırmak için Tezos (XTZ) altcoin için email tabanlı bir cüzdan geliştirdi.

Blockchain’in kitlesel olarak benimsenmesine odaklanan bir grup olan Clove, EmailTezos adlı yeni cüzdanın, e-posta sahiplerine Tezos ekosistemine gerekli pozlamayı sağlamak için internet ve Tezos blok zinciri arasında bir füzyon kurmayı hedeflediğini açıkladı.

“Tezos’un güçlü yönlerini vurgulamanın ve özellikleri Tezos kullanıcılarına fayda sağlayacak şekilde uyarlamanın en iyi yoludur. Tezos ekosisteminin büyümesi ve vizyonunu gerçekleştirmesi için bu düzeyde bir dikkatin gerekli olduğuna inanıyoruz ”dedi.

Email Tezos’un Özellikleri


Ekibe göre, yeni kullanıcıların başlamak için sadece bir e-posta adresine ve şifreye ihtiyacı olacağından, EmailTezos’ta yeni kullanıcıları devreye alma süreci kolaydır.

E-posta ve şifre ile kullanıcılar, karşı tarafın EmailTezos kullanıyor olsun ya da olmasın XTZ’yi diğer Tezos kullanıcılarına gönderip alabilirler. Ek olarak, kullanıcılar Tezos blok zinciri üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan uygulamalara (Dapps) giriş yapabilecektir.

Ayrıca Clove, EmailTezos’un Tezos FA1.2 varlıklarından biri olan ERC20 benzeri bir mantar token standardı (TZIP-7) olan tzBTC’yi zaten desteklediğini ve ekibin daha fazla FA1.2 ve FA2 varlığı için desteğin ekleneceğini söyledi. geleceği.

Ads

EmailTezos ayrıca, bir işlem havuzundan işlemleri işleyen delegeleri belirlemek için Tezos’ta kullanılan bir terim olan kullanıcıların daha sağlıklı seçmesine yardımcı olacak ve böylece işlemlerini daha hızlı hale getirecektir.

Yeni Tezos cüzdanı, kullanıcıların pasif gelir elde etmek için XTZ tokenlerini kullanmalarını da sağlıyor.

Tezos’a (XTZ) Olan Talep Her Geçen Gün Artıyor


Tezos, akıllı sözleşmeleri destekleyen ve Dapps oluşturmak için bir platform sunan çok amaçlı bir blok zinciridir. Blockchain zincir üzerinde XTZ sahiplerinin güçlerini devretmesine ve ödül kazanmasına izin veren temsilci bir Proof-of-Stake protokolü ile güvence altına alındı.

Ağın yerel kripto para birimi, yıllar içinde önemli bir büyüme kaydetti. Yakın tarihli bir raporda popüler kripto para borsası Coinbase; insanların Bitcoin ve diğer altcoinlerden daha Tezos (XTZ) satın almakla ilgilendiklerini ortaya koydu.

Geçen ay İsviçre kripto para birimi finansal hizmet şirketi Bitcoin Suisse, Tezos sahipleri için saklama ve istifleme hizmetlerine destek ekledi.

Ayrıca Brave Browser hakkında bilgilenmek için buraya tıklamanız ve okumanız yeterli olacaktır. Altcoin haberleri.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.