Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$42,633.46
-3.78
ETH
$2,919.18
-5.13
LTC
$154.28
-4.41
DASH
$166.48
-7.65
XMR
$237.36
-3.87
NXT
$0.01
-3.78
ETC
$48.31
-3.79
DOGE
$0.21
-5.17
ZEC
$111.53
-7.3
BTS
$0.04
-6

Ünlü Yatırımcı MAX KEIZER ‘den BSV Yorumu

124

Bitcoin Satoshi Vision (BSV), son yıllarda karşılaştığı eleştirilere rağmen 3 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip oldu. Bu miktar, onu en önemli altcoin projelerinden altıncı sıradaki en büyük kripto para birimi yapıyor.

Yine de önde gelen bir kripto para yatırımcısı MAX KEIZER, BSV’nin 3 milyar dolarlık piyasa değerine rağmen çekiniyor. Varlığın nispeten yüksek fiyatının, tek bir birey veya gruptan gelen “yıkama satışlarının” bir yan ürünü olduğunu söylüyor.

Analistler ve BSV


En eski Bitcoin uygulayıcılarından biri olan Max Keizer’e göre, “BSV“ hacmi ”nin %90′ ının 1 kişiden kaynaklanan yıkama satışlarıdır. Fiyat, lapa lapa bir holograma gerçek bir pazardan daha yakın. ”

Daha önce bildirildiği gibi BSV; kripto araştırma şirketinin kurucu ortağı ve Moonrock Capital‘in yönetici ortağı Simon Dedic kısa süre önce en iyi altcoinlere karşı çıktı. Dediği altcoinlere BSV dahildir:

“$ XRP, $ BCH, $ BSV, $ LTC ve $ EOS kesinlikle TOP 10 kripto para birimine ait olmayı hak etmiyor. Aslında yok olana ve katı adayların yolunu temizleyene kadar bekleyemezsiniz. ”

Messari CEO’su Ryan Selkis de var. Yönetici, XRP ve Tether’ın USDT’sini içeren BSV ve diğer kripto para birimlerinin 2021’de ilk 10 kripto para biriminden çıkacağını düşündüğünü söyledi.

Ads

Özellikle, CoinGeek’in kurucusu Calvin Ayre, Keiser’in eleştirisine şöyle cevap verdi: “cildin çoğu uygulama. Max’ın bunu yayınlamasıı utanç verici şeyler. ”


Keiser’ın Bitcoin SV ile ilgili aşağı yönlü görünümü, tüm altcoin pazarına ilişkin görüşlerini temsil ediyor.

Kripto para birimini yayınladıktan saatler sonra, yatırımcı aşağıdaki tweet’i paylaştı.

“Alt madeni paralar ve sert çatal destekçileri gerçeğe dayanıklıdır. Ben sadece piyasanın benim için konuşmamı yapmasına izin verdim Bitcoin’in piyasa değeri, oranı ve hacmi ‘kripto’ pazarının% 99’una gidiyor, ”diye açıkladı Keizer.

Daha önce Bitcoinist tarafından bildirildiği gibi, London Real’in Brian Rose’una altcoinlerin Bitcoin’e göre çok az değer sağladığını açıkladı. Keizer, “Bitcoin’in zaten yapmadığı veya kısa bir süre içinde yapabileceği bir şey yapabilecek para yok” dedi.

Kripto para biriminin güvenliği, yüksek fiyat ve kripto para birimi karma gücünün çoğunluğu ile, BTC çimentoları altcoinlerden daha iyidir.

Benzer şekilde, dijital medya sitesi Digg’in kurucu ortağı ve True Ventures’ın genel ortağı Kevin Rose, Mayıs ayında TechCrunch’a şunları söyledi:

“Sorun şu ki, dışarıdaki projelerin% 99’u ve arkalarında bulunan insanların birçoğu saf finansal kazanç için bu işte. Ve dışarıda çok fazla çöp var. Ve bu talihsiz bir durum çünkü gerçekten yüksek kaliteli projeleri sürükliyor ve alanı biraz çamurluyor. ”

Ayrıca Çin Chainlink ’I (LINK) Entegre Ediyor yazımızı okumak için tıklayınız.

2 Yorumlar
  1. […] Ünlü Yatırımcı MAX KEIZER ‘Den BSV Yorumu […]

  2. […] Ünlü Yatırımcı MAX KEIZER ‘Den BSV Yorumu yazımızı okumak için […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.