Kripto Para Haberleri - Bitcoin ve Altcoin Haberleri
BTC
$17,132.97
+4.24
ETH
$1,295.82
+6.57
LTC
$78.68
+3.85
DASH
$43.13
-0
XMR
$141.66
+3.36
NXT
$0.00
-6.73
ETC
$20.25
+3.9
DOGE
$0.11
+6.31
ZEC
$43.59
+9.08
BTS
$0.01
+2.35

AÇA Ethereum’u Daha Yatırım Yapılabilir Hale Getirdi

145

Enterprise Ethereum Alliance (AÇA), Ethereum’un izin verilen sürümlerinin geliştirilmesi için standartlar oluşturdu - şimdi birkaç yıl geçti, etkisi görülebilirKurumsal Ethereum Alliance (AÇA), kuruluşların günlük operasyonlarında Ethereum’u benimsemelerini ve kullanmasını sağlamak için oluşturuldu ve güvene dayalı bir işbirliği dünyası yarattı. Artık Ethereum 2.0 geliştirildiğine göre, AÇA’nın etkisini görmek kolaydır.

200’den fazla üyesi olan AÇA, toplumun yardımıyla farklı alanlarda araştırma ve geliştirme sağlayarak Ethereum’un kurumsal düzeyde bir teknolojiye dönüşmesine yardımcı oluyor .Standartlar organizasyonu, Ethereum kullanılarak oluşturulan uygulamalar veya sistemler üzerinde çalışan tüketiciler ve geliştiriciler için birlikte çalışabilirliği artırmak için açık blok zinciri spesifikasyonlarının geliştirilmesi üzerinde çalışır.

İşbirliği inovasyon için önemlidir

AÇA, 2017 yılı Şubat ayında Julio Faura başkanlığında başlatıldı.

Ads

O zaman, Grup Santander’in blockchain gelişiminin lideri şunları söyledi:

“Birkaçımız teknolojiyi kurumsal kullanımlar için biraz daha uygun hale getirmek için bir araya geldik. Hepimiz teknolojiyi kullanmak için ilk çabalarımızı yapıyorduk. Ancak kurumsal kullanım için değil, güvenilmez ve kamusal kullanım için tasarlanmıştı ve hazır olmaktan çok uzaktı. ”

Blockchain teknolojisinin kullanımı ile ilgilenen diğer kuruluşlarla işbirliği yaparak , ittifak onlarca yıl öncesinden siled veritabanıyla savaşmayı, bu da dijital çözümlerin etkili bir şekilde iletişim kurmasını ve birlikte çalışmasını, gerektiğinde tırmandığını ve geliştirme ekipleri arasındaki çabaları koordine etmesini engelledi.

Yerinden yönetim tüketicilerin ve şirketlerinİttifak, standartların kullanımını ve işbirliğini teşvik ederek, önemli araçlar tek bir kuruluş tarafından kontrol edildiğinde diğer teknolojilerin yaşadığı tekeli önlemeyi amaçlamaktadır.Ethereum’a özgü ademi merkeziyetçilik ve AÇA’nın çabalarından kaynaklanan işbirliği birleşimi, herhangi bir şirketin şirketi kontrol etmesini ve diğer tarafları etkileyebilecek stratejik bir risk oluşturmasını engeller.

Blockchain teknolojisinin başlangıcında yaşadığı ademi merkeziyetçilik eleştirisi, açık kaynak projeleri ilk ortaya çıktığında görülenleri anımsatıyor ve şirketler bunu benimsemeyi reddediyor.Açık kaynak projeleri her yerde, bugünlerde şirketlerin ve kullanıcıların desteğiyle, bu nedenle blockchain, AÇA’nın çalışmaları gibi çabaların sonucu olarak aynı eğilimi izliyor olabilir.

13 Yorumlar
 1. buymodalert diyor

  modafinil for sale buy provigil online

 2. prednisonedosepack diyor

  prednison how often can i take prednisone

 3. provigiluses diyor

  modafinil dosage modafinil pill

 4. Nalouptyelp diyor

  https://bactrimtrimethoprim.com/ trimoxazole

 5. prednisolonedosage diyor

  side effects for prednisone prednisone uses

 6. side effects of accutane diyor

  accutane before and after isotretinoin side effects

 7. modafinilprice diyor

  modafinil drug test provigil and alcohol

 8. bactrim for uti diyor

  trimoxazole 800 trimethoprim sulfamethoxazole

 9. modafinilweightloss diyor

  provigil for depression adderall vs modafinil

 10. isotretinoine diyor

  accutane coupon accutane before and after

 11. provigilonline diyor

  nuvigil vs provigil how to get modafinil

 12. bactrim dosage diyor

  trimoxazole tablets https://bactrimtrimethoprim.com/

 13. Naloupthvte diyor

  chloroquine malaria plaquenil pregnancy

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.